O nás

ŠENK V RAŤKOVĚ OD ROKU 1996

Navštivte naši stylovou valašskou restauraci v klidném romantickém údolí Raťkov, jejíž výzdoba je vázána k životu na Valašsku.

Součástí výzdoby je výstava dřevořezeb mladého řezbáře, které jsou za jeho ceny prodejné.

O restauraci

Restauraci tvoří formanka s kapacitou 60 míst a šenkovňa 16 míst. K dispozici je pro akce v horním patře Raťkovská jizba s kapacitou max. 25 osob. Prostory jsou vhodné pro pořádání akcí jako svatby, oslavy, večírky apod. Celý objekt je nekuřácký.
Přes léto je možné si posedět na venkovní zahrádce s pískovištěm pro děti. Nabízíme minutkovou kuchyni, sezónně doplňovanou hotovými pokrmy. Nechybí ovarové koleno, klobásy, kozí sýr, speciality z jehněčího masa, vepřových panenek, apod. V případě zájmu grilujeme vepřová kolena, selátka nebo naplníme a upečeme krůtu.
Připravujeme akce jako zvěřinové hody, speciality z čerstvého lososa, jehněčí speciality, atlantické speciality z čerstvých mořských ryb, atd.

Raťkovský šenk stojí ve středu shluku roubených staveb z konce 18. a 19. století a pokud by jste se za pěkného počasí chtěli projít, tak máte možnost pokračovat údolím okolo Raťkovského potoka až na hřeben Soláně nebo podél Bečvy do Velkých Karlovic. Jste-li na kole, okolí nabízí velké množství cyklotras a nově cyklostezku od Vsetína do Velkých Karlovic. V zimě máte možnost využít místní ski areál s výhledem na město Karolinka nebo nepřeberné množství sjezdovek a běžkařských tras ve Velkých Karlovicích.

Vše můžete zapít slivovicí, kvalitním vínem z Habánských sklepů nebo pivem Radegast.

Pokud by jste se za pěkného počasí chtěli projít, tak máte možnost pokračovat údolím podél Raťkovského potoka až na hřeben Soláně nebo podél Bečvy do Velkých Karlovic. Jste-li na kole, okolí nabízí velké množství cyklostezek. V zimě máte možnost využít místní ski areál s výhledem na město Karolinka.

Restaurace

JÍDLO PŘIPRAVENO S LÁSKOU VE VALAŠSKÉM STYLU

Novinky a události

Pro návštěvníky

Rezervujte si u nás stůl

Oslavy a jiné události

Domluvme se na uspořádání vašich oslav a událostí

Těšíme se na vaši návštěvu

731 728 568

ratkovskysenk@seznam.cz

Raťkov 200, 75605 Karolinka